Українською
English
Français
Español
हिन्दी
اللغة العربية
Зустріч з активістами Студентської ради

Зустріч з активістами Студентської ради

Студентська спільнота готується до виборів органу студентського самоврядування. Ця тема була головною  під час зустріч ректора ЗДМУ професора Юрія Колесника з  активістами Студентської ради.

Юрій Михайлович спершу вислухав молодь,  порадив їм організувати вибори так, щоб студенти свідомо й активно взяли у них участь, і, головним чином, разом визначилися, як зробити своє життя в університеті цікавим, змістовним, з користю для кожного.

Порушували питання, які гостро стоять на часі. Це продуктивне навчання  та підготовка до ліцензійних іспитів «Крок». Працювати є над чим, адже лише  за минулий навчальний рік відраховано 490 студентів. Не всі усвідомлюють, наскільки серйозним випробуванням є іспит «Крок». Тим часом  Центром тестування професійної компетентності фахівців з вищою освітою переглядається структура змісту ліцензійних іспитів і передбачаються  субтести із динамічним змістом.

Ректор також звернув увагу учасників зустрічі на систематичне відвідання сайту університету, де розміщуються листи і нормативні документи Міністерств охорони здоров’я і освіти та науки України.

Шестикурсників хвилюють питання працевлаштування і проходження інтернатури після закінчення університету. Юрій Михайлович Колесник з цього приводу  повідомив, що очікується  відповідь на звернення до структурних підрозділів з питань охорони здоров’я облдержадміністрацій  щодо переліку вакансій для працевлаштування випускників. Інформація  буде доведена до відома студентів.

Активісти  студентського самоврядування обговорили з ректором  вишу також  викладання на кафедрах дисциплін українською мовою, також йшлося  про дальше  запровадження онлайн курсів.

Студентські активісти  також порушили ряд питань організаційного та побутового характеру. Зокрема,   про те що почастішали звернення студентів на погіршення умов перебування в гуртожитку Запорізької інженерної академії по вул. Добролюбова, 22. Юрій Михайлович вбачає головне завдання ректорату в покращенні умов для навчання і побуту студентів, тому зараз ректорат опікується передачею університету ще одного гуртожитку.

Активісти почули від ректора  багато нової важливої інформації. Юрій Михайлович, зокрема,розповів про конференцію  на тему «Підготовка докторів філософії в умовах реформування освіти», про розмову з заступником Міністра освіти і науки України щодо майбутнього медичної освіти та вищих медичних закладів. Зупинився на формуванні кошторису видатків університету, використанні коштів, удосконаленні освітнього процесу та  організації побуту студентів.

Юрій Михайлович висловив сподівання, що в наступному складі Студентської ради будуть не тільки представники І і ІІ медичних факультетів, а також ІІІ медичного та І фармацевтичного.


 

6.10.2017

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| en | fr | es | hi | ar
Created by DIAMIR