Українською
English
Français
Español
हिन्दी
اللغة العربية

Увага! Вибори нового складу Студентської ради!

Згідно з Положенням про студентське самоврядування, в ЗДМУ відбудуться перевибори нового складу Студентської ради. З третього по 13 жовтня триває передвиборча реєстрація кандидатів.

Студентському загалу університету належить визначитися, кого б  хотіли бачити на посадах голови  Студради та двох заступників, секретаря, а також голів секторів : інформаційного, культурно – масового, наукового, волонтерського, спортивного, зовнішніх зв’язків, захисту студентів.

Безумовно, у кожного з вас є пропозиції, хто найліпше справиться з такими обов’язками, плідно працюватиме задля  розвитку молодіжної політики.  Не зволікайте і не будьте байдужими, насиченість життя студентської спільноти залежить і від активності кожного.

Виборча комісія, куди можна звернутися з поданням кандидатур з 8.00 до 16.45,  знаходиться по вул. Сталеварів, 36, гуртожиток №3, кабінет Студентської ради. При собі слід мати студентський квиток.

 

4.10.2017

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| en | fr | es | hi | ar
Created by DIAMIR