Привезли із Гродно досвід надання швидкої допомоги.

Привезли із Гродно досвід надання швидкої допомоги.

Уже стрімкого розгону  набирає новий навчальний рік, а студентам, у яких цікаво склалася практика,  у пам’ятку літо і враження. Цього разу довелося набувати нових знань у Республіці Білорусь студентам ЗДМУ: Іллі Шебеді, Олексію Шебеді, Анвару Мідхатову,  Світлані Сулеймановій, Андрію Набоці Віктору Виннику. Вони опановують в університеті лікувальну справу, педіатрію, лабораторну діагностику. 

Ось як ділиться враженнями про практику Андрій Набока :
«Передусім хочеться подякувати керівництву нашого університету, ректорату за можливість практикуватися, зокрема, і в зарубіжних  клініках, запозичувати кращий досвід та навчатися медицини по-новому.

Добрі враження у нас залишилися після двотижневого перебування у Медичному університеті міста Гродно, зокрема, у Гродненській лікарні швидкої допомоги, де нас люб’язно прийняли на практику. Зустріли у виші  нас гостинно, поселили у гуртожитку, який поряд з університетом, забезпечили усім необхідним.

Далі була робота у відділеннях лікарні швидкої допомоги, куди нас розподіляли за бажанням кожного. Працювали поруч з досвідченими лікарями. У такій клініці зосереджуються хворі, яким допомога має бути надана терміново, це вимагає від персоналу миттєвої реакції, відповідальності й надзвичайної професійності. Саме таку медицину ми бачили у білоруських колег. Тому досвід запозичили неоціненний.

Працювали у будні, іноді чергували з лікарями уночі.
Час промайнув дуже швидко, за два тижні ми багато дізналися, це мотивуватиме нас добре навчатися, щоб стати високими професіоналами.

Під час практики познайомилися із сусідньою країною. Місто Гродно розташоване в північно-західній частині Білорусі, на берегу Немана, по сусідству з Польщею і Литвою. Гарні краєвиди, архітектура. Ми подорожували пішки й на велосипедах, отримуючи задоволення від нових місць.

Практика пройшла з користю і задоволенням. Усім, хто причетний до її організації – велика подяка».


 

26.09.2017

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| en | fr | es | hi | ar