Стажування в Оломоуце: новий досвід і  знання

Стажування в Оломоуце: новий досвід і знання

Традиційно щороку студенти ЗДМУ відправляються на стажування в Університет Палацького, що в чеському місті Оломоуце. І повертаються на піднесенні, з новим досвідом, натхненні побаченим у зарубіжних колег і з бажанням вдосконалювати власні знання.

Про цьогорічну практику  в Оломоуце розповідає Віктор Павличенко: «Стажування в клініці університету Палацького тривало протягом місяця. Передусім вразили масштаби  комплексу: без перебільшення клініка займає територію мікрорайону. Нас  розподілили  за  побажаннями по різних відділеннях. До речі,  у цій лікарні є усі профілі, окрім одного -  інфекційного. Протягом курсу ми працювали під орудою  керівників з відділень, які також є викладачами університету. Спілкувалися англійською.

Моя практика полягала  у  відвідуванні операцій та асистуванні, під час яких   лікарі завжди, за потреби, пояснювали етапи втручань. Окрім цього, невід'ємною частиною кожного стажування є знайомства:  з лікарями,  іншими студентами.

Вихідні між робочими тижнями у нас були вільні, тож ми присвячували їх подорожам до різних країн, що також є обов'язковою частиною міжнародного стажування. Досвід і порція мотивації отримані, тепер зі свіжим поглядом можна прямувати у майбутнє!

Віктор Павличенко

 

20.09.2017

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| en | fr | es | hi | ar