Долучаємось до світової науки

Долучаємось до світової науки

Співробітники кафедри онкології та онкохірургії нашого університету - д.мед.н., доцент О.П. Колеснік, кандидати мед. наук А.В. Каджоян і О.М. Левик, взяли участь у роботі Конгресу ESMO (Європейської спілки медичних онкологів), який відбувся 7-13 вересня 2017 року у столиці Іспанії  Мадриді.
 
На конгресі були присутні 23 тисячі! онкологів з багатьох країн. Провідні всесвітньовідомі вчені-онкологи представили свої доповіді Конгресу. Відбулися плідні дискусії, обмін думками, знайомства з передовим досвідом у діагностиці і лікуванні раку, а також ділові контакти із закордонними колегами.
 
Знайомства і ділові контакти наших колег з представниками провідних фармацевтичних компаній світу дозволять отримати онкологічним хворим Запоріжжя сучасне лікування в рамках міжнародних клінічних досліджень. Набутими знаннями з передової онкології наші викладачі поділилися з колегами облонкодиспансеру, будуть застосовувати їх у лікуванні хворих і використають у навчальній роботі.
15.09.2017

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| en | fr | es | hi | ar