Українською
English
Français
Español
हिन्दी
اللغة العربية
Іноземні громадяни обирають ЗДМУ

Іноземні громадяни обирають ЗДМУ

Зараховувати на навчання тільки кращих - таке завдання поставив ректорат перед приймальною комісією, тому до прийому іноземних громадян залучили серйозні екзаменаційні комісії. Складали іспити 250 випускників підготовчих факультетів, хороший результат продемонстрували лише 224 іноземці, їх і зараховано до ЗДМУ.  

«Вступні випробування були з двох дисциплін, - розповів декан другого міжнародного факультету, доцент Іван Володимирович Мельник. – Української, російської чи англійської мови – на вибір, а також з біології - для вступників на спеціальності «Медицина» і «Стоматологія», й хімії для бажаючих вивчати «Фармацію». Успішно склали іспити 224 претенденти, їх ми привітали із зарахуванням. Тридцять два вступники, на жаль, не подолали цей рубіж.

Таким чином, на спеціальність «Медицина» (російська, українська мови викладання) вступило вісімдесят два студенти, англійською навчатимуться тридцять два, «Стоматологію» опановуватимуть тридцять дев’ять, «Фармацію» – сімдесят один».

У нас навчається молодь з більш як сорока країн світу. Географія дедалі ширшає. Зараз університет прийняв вступників з Еквадору, Марокко, Нігерії, Зімбабве, США, Узбекистану, Туркменістану, Азербайджану, інших країн. Очікується приїзд студентів з Індії. Прикметно, що вступники з Еквадору на підготовчих курсах залюбки вивчали українську мову.

Прийом іноземних студентів на спеціальність «Стоматологія» завершився, на інші, відповідно до Правил прийому,  триватиме до 31 жовтня. Тож студентські лави іще значно поповняться друзями з далеких країн

14.09.2017

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| en | fr | es | hi | ar
Created by DIAMIR