Українською
English
Français
Español
हिन्दी
اللغة العربية
Студентам – про утвердження державності в Україні

Студентам – про утвердження державності в Україні

Початок навчального року в ЗДМУ позначений цілою низкою виховних патріотичних заходів, присвячених 26 річниці Незалежності України – це свято ми відзначали на порозі Першовересня.
На високій ноті відповідальності перед Україною, примноження здобутків у навчанні й праці пройшла посвята першокурсників у студентську родину.

Серйозною  віхою у пройденому разом з країною шляху став для нашого навчального закладу минулий навчальний рік. Про те, як працювали, які досягнення вирізняють Запорізький державний медичний університет – флагман вищої школи в регіоні та Україні, та про перспективні плани на прийдешнє йшлося у доповіді ректора ЗДМУ, професора Юрія Колесника на спільному засіданні Конференції трудового колективу та Вченої ради.

Уже з перших днів навчання викладачі, професори та доценти акцентують увагу студентського загалу на важливості розуміння історичних подій, усвідомленні  місії молоді в історичному процесі утвердження державності.  Перед першокурсниками усіх факультетів з  лекціями  про тернистий шлях України до  незалежності виступили – завідувач кафедри суспільних дисциплін професор Ірина Утюж, професор Віталій Жадько, доценти Петро Бідзіля, Дмитро Сепетий, Марія Мегрелішвілі та інші.

Завідувач кафедри культурології й українознавства професор Ольга Турган запропонувала студентам, які починають вивчати дисципліну «Культурологія», цікаве дослідження на тему – «Українське мистецтво часів відновлення незалежності». У цьому руслі відбувся також перегляд кіноматеріалів та   дискусія - «Українське незалежне кіно: позбавлення колоніальних комплексів».

Тема державотворення звучала  й під час бесід в академічних групах, студентських гуртожитках, по університетському радіо, на засіданнях філософського та історичного дискусійних клубів.  Ряд заходів цієї тематики організувала також Наукова бібліотека ЗДМУ, у її філіях було розгорнуто книжкові перегляди – «Україна – шлях до незалежності», «Державність, омріяна поколіннями», «Україна від краю і до краю».


 

6.09.2017

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| en | fr | es | hi | ar
Created by DIAMIR