З Білостоку – з новим досвідом

З Білостоку – з новим досвідом

Цього року мені пощастило під час практики вдруге отримати новий досвід в Університетській лікарні Медичного університету в Білостоці ( Республіка Польща).

Щоразу цей медичний заклад відкриває для наших студентів двері нових відділень, і цей рік не став винятком. У  липні я мала змогу пройти практику у відділені гінекології та онкологічної гінекології.
Протягом двох тижнів продуктивно знайомилася з особливостями операційного блоку цього відділення, була присутня на багатьох складних операціях, побачила в дії новітнє обладнання  та інноваційні технології виконання гінекологічних оперативних втручань.

Дуже цінним виявився досвід спілкування зі справжніми професіоналами. Постійна комунікація з лікарями та пацієнтами відділення допомогла мені удосконалити англійську та польську медичні мови.  Співробітники відділення люб’язно із задоволенням відповідали на безмежну кількість моїх запитань, які не втомлювались народжуватися у моїй голові.

Прикметно, що практика в Білостоці об'єднує студентів-медиків з усього світу. Нашій команді вдалося поспілкуватись зі студентами з Білорусі, Іспанії, Мексики тощо. Надзвичайно цікаво було ознайомитися зі  структурою та особливостями медичної освіти не лише Польщі, а й багатьох інших країн.

Все це збагатило незрівнянним досвідом, який неодмінно допоможе мені на шляху опанування майбутньою професією.

Велика вдячність ректорату ЗДМУ за можливість практикувати не лише у вітчизняних клініках, але й запозичувати кращий зарубіжний досвід.

Альона Князєва,
студентка ЗДМУ


 

25.08.2017

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| en | fr | es | hi | ar