Українською
English
Français
Español
हिन्दी
اللغة العربية

Сьогодні в ЗДМУ останній день прийому заяв вступників на заочну форму навчання

Завтра зранку на вступників, які мають намір здобути заочно  вищу освіту в Запорізькому державному медичному університеті, очікує фахове випробування. А сьогодні останній день, коли ще є шанс подати документи.

« Ним зранку уже скористалися семеро осіб, - розповідає відповідальний секретар приймальної комісії університету, доцент Віра Одинцова. – Завтра ми їх та всіх інших чекаємо на іспитових випробуваннях. Загалом на заочну форму навчання комісія прийняла п’ятсот сім заяв. З них сто п’ятдесят одну подали вступники із сертифікатами ЗНО, триста п’ятдесят шість – молодші спеціалісти з освітою медичних коледжів.

Заочно в університеті студенти навчатимуться  за скороченою формою підготовки : молодші спеціалісти фармацевтичного спрямування – чотири з половиною роки, молодші спеціалісти медичного – п’ять років і випускники шкіл – п’ять з половиною років. Серед  вступників превалюють молодші спеціалісти фармацевтичного, медичного та  хіміко – біологічного спрямування. Серед останніх, зокрема, є вчителі хімії, біології, хіміки – технологи і навіть ядерник. Вступають люди різного віку – це й діти зі шкільної лави, і дорослі з чималим стажем практичної роботи. Є, наприклад, мотивована на навчання громадянка Грузії  з посвідкою проживання в Україні - вона у свої 50 років має дипломи з відзнакою молодшого спеціаліста та вчителя хімії, успішно працювала у себе на батьківщині, а тепер для сімейної справи в нашій країні вирішила здобути ще й фармацевтичну освіту в ЗДМУ.

Географія  проживання наших майбутніх студентів вельми обширна, це практично, всі регіони України. Бажаючим на час іспиту надали гуртожиток. Про результати  випробування вступники дізнаються  того ж дня. Всім – успіху!»

11.08.2017

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| en | fr | es | hi | ar
Created by DIAMIR