Українською
English
Français
Español
हिन्दी
اللغة العربية
Сьогодні у ЗДМУ оприлюднили списки студентів, зарахованих за державним замовленням

Сьогодні у ЗДМУ оприлюднили списки студентів, зарахованих за державним замовленням

За головування ректора  Запорізького державного університету, професора Юрія Колесника , який очолює приймальну комісію, відбулося засідання приймальної комісії з порядком денним – про підсумки вступної кампанії на етапі зарахування до лав студентів абітурієнтів, які отримали рекомендації на навчання за державним замовленням.

Як відомо, таким вступникам було продовжено час прийому оригіналів документів у вищі навчальні заклади до 18 години 5 серпня. І ось позаду непроста дорога до обраного улюбленого вишу, настала довгождана  щаслива мить – побачити своє прізвище серед зарахованих.
Відкриваючи засідання, Юрій Михайлович підкреслив, що вступна кампанія цього року була позначена  складним перебігом, але, до честі усіх, хто був до неї причетний в університеті, цей іспит складено успішно, з хорошим результатом.

Конкретно про особливості прийому абітурієнтів поінформувала відповідальний секретар приймальної комісії доцент Віра Одинцова. Вона зазначила, що основні труднощі в роботі полягали через недосконалість ЄДЕБО, неможливість синхронізувати її діяльність з АСУ, спілкуватися із засновниками Єдиної бази,  відтак на перших порах доводилося діяти інтуїтивно, спираючись лише на власний досвід. Багато клопоту членам комісії, наприклад, додавала плутанина з визначенням середнього балу атестата вступників, який в численних заявах вказувався невідповідно до скан-копій. Чимало проблем довелося розв’язувати  із довідками про присвоєння  сільського коефіцієнту.
«Особливістю нинішньої вступної кампанії є те, що цього року ми вперше брали участь у широкому конкурсі, - наголосила Віра Одинцова. – Аж до першого серпня не знали, скільки отримаємо бюджетних місць на спеціальності. Результати приємно порадували. Так, на спеціальність «Медицина»  із заявлених мінімальних 100 і максимальних – 355 вибороли 356. ЗДМУ один з двох медичних вишів в Україні тут перевищив свій максимум! Зі спеціальності «Педіатрія» із максимально заявлених 45 на усі отримали рекомендації до зарахування на держбюджет. Приємно, що отримали два із заявлених чотирьох місць на спеціальність «Стоматологія». Тут конкуренція була просто неймовірною, по-перше, тому, що замовник істотно скоротив кількість місць на бюджет. Окрім того, переможці олімпіад та МАН мали право на додаткових десять балів, і, звісно, скористалися цією перевагою».

Усього, констатувала відповідальний секретар приймальної комісії, загальна кількість поданих в ЗДМУ заяв становила 5847. У порівнянні з минулим роком, коли їх надійшло 6235, це дещо менше, але варто зважити, що 229 заяв вступників анулювала ЄДЕБО. До того ж, торік абітурієнти мали право подавати по 15 заяв у різні виші, тепер лише 9. Конкурс на спеціальність «Медицина» цього року становив 6,51 бала, на «Педіатрію» - 9,54, «Стоматологію» - 91. Прохідний бал у ЗДМУ склав: на «Медицину» - 169,626, «Педіатрію» - 165,036, «Стоматологію» - 197,88. Це найвищий  прохідний бал у медичних  вишах Південного Сходу держави.

На вечір 5 серпня бажаючі навчатися саме в нашому університеті визначилися з вибором і надали пакет оригіналів документів. Серед зарахованих на бюджетну форму основну масу складають  студенти із Запорізької області, не набагато відстають сусіди – з Дніпропетровської. Загалом є представники мало не з усіх регіонів України. Приємно, що нас знають, нас обирає краща молодь, мотивована на серйозне опанування найкращою з професій.

Завершуючи засідання, Юрій Михайлович Колесник підкреслив: Запорізький медичний високо тримає планку, залишається затребуваним і популярним. Свою вступну кампанію також завершив ще один підрозділ ЗДМУ – медичний коледж, у повному обсягу виконавши план набору студентів на медсестринську та фармацевтичну спеціальності.  Ректор  також відзначив  відповідальну роботу усіх членів приймальної комісії, зокрема, її відповідального секретаря доцента Віри Одинцової.

А наразі комісія не згортає діяльності – триває прийом документів на контрактну форму навчання. 

 

7.08.2017

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| en | fr | es | hi | ar
Created by DIAMIR