Українською
English
Français
Español
हिन्दी
اللغة العربية
Молодші спеціалісти склали вступні випробування

Молодші спеціалісти склали вступні випробування

Субота, за традицією, в ЗДМУ щасливий день, щоб, подолавши іспити, відчути себе щасливим переможцем, а через якісь лічені години – і справжнім студентом. Як це було з претендентами з числа молодших спеціалістів на місце другокурсників  у студентських  лавах  університету.
 
До  фахового випробування  на спеціальності «Медицина», «Фармація», «Стоматологія», «Лабораторна діагностика»  було допущено 235 абітурієнтів. Двадцять п’ять бакалаврів претендують на продовження навчання  в магістратурі  за фахом «Лабораторна діагностика». 
 
«Для кожної групи вступників, відповідно до їхнього фаху, були створені екзаменаційні комісії, - розповіла відповідальний секретар приймальної комісії ЗДМУ, доцент Віра Одинцова. – Наприклад, вступники на спеціальність «Медицина»  мали відповісти на шістдесят тестових запитань загалом з чотирьох дисциплін – анатомії людини, фармакології,фізіології, мікробіології. Майбутні стоматологи повинні були продемонструвати знання з анатомії, фізіології, фармацевти – з фармацевтичної хімії, фармакогнозії, технології ліків, УЕФ. Вступники на  «Лабораторну діагностику»  складали тести з біохімії та мікробіології,  бакалаври – два фахові іспити – з клінічної лабораторної діагностики й іноземної мови. Працювали у наших кращих аудиторіях №1, №2 та № 11.  Іспит пройшов організовано, з хорошими результатами. Комісії, звіривши результати з комп’ютерними даними, без зволікань оприлюднили результати, адже ми розуміємо, як їх очікують вступники». 
 
31.07.2017

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| en | fr | es | hi | ar
Created by DIAMIR