Українською
English
Français
Español
हिन्दी
اللغة العربية
Вступна кампанія: останній день подання заяв

Вступна кампанія: останній день подання заяв

Сьогодні, 26 липня, незвично порожньо біля входу в корпус, де працює приймальна комісія ЗДМУ. Це зрозуміло – усі, хто визначився з вибором майбутнього фаху, вже подали заяви й з нетерпінням очікують результатів конкурсу.

Учора й сьогодні до вісімнадцятої години є змога «наздогнати поїзд» тим вступникам, у кого не склалося з електронним варіантом, і надати документи у паперовому вигляді. Останній шанс! Він також буває в долі людини вирішальним. Приміром, учора кілька абітурієнтів такої категорії звернулися у приймальну комісію, де їм допомогли подати заяви в електронному варіанті. Сьогодні зранку, не знайшовши свого прізвища у Єдиній базі, звернулася стурбована дівчина. З’ясувалося, що їй потрібно було скоригувати середній бал атестату, вона його виправила і тепер із досить високим показником – 194 бали і першим пріоритетом на спеціальність «Медицина»,  очікуватиме результатів.

Це будні приймальної комісії нашого університету. Цими спекотними днями тут також гаряча напружена пора. Команда працює в поті чола. Про це розповіла відповідальний секретар комісії, доцент Віра Одинцова. А ще зазначила таке: «Учора ми отримали листа МОН, що на ранок поточного дня маємо прийняти рішення по всіх заявах, які надійшли до нас до двадцять третього липня включно. На вчора, зокрема, затриманих з різних причин мали тридцять сім. Серед них - з неправильно оформленими довідками сільського коефіцієнта, або в окремих випадках вказаний вступником  середній бал атестата не відповідає скан-копії. Або до ряду заяв додавалися не ті документи, що потрібно. Одне слово, все це ми приводимо до спільного знаменника, зв’язуючись з абітурієнтом. Якщо реакції немає – відмовляємо в реєстрації.

На сьогодні у ЄДЕБО на вступ в наш університет зареєстрована 5691 заява, з них допущених до участі в конкурсі – 4899, іще понад сто перебуває в стадії уточнення. Через нашу АСУ, присвоївши справам особові номери, видруковуємо документи на паперових носіях. Так ми робимо щороку, щоб ще і ще раз верифікувати все, адже там, де присутній людський фактор, можливі недогляди. Це стосується, насамперед, вступного балу з профільних предметів, середнього балу атестату тощо. Особливо у тих випадках, коли вступник отримував апеляцію і відповідно змінився конкурсний бал в ЄДЕБО. Трапляється, претенденти не гребують різними методами, на кшталт фотошопу, щоб поліпшити свій бал. Це рідкість, але пильність не завадить».

Ці дні, за словами Віри Миколаївни, приймальна  комісія працює в особливо напруженому режимі. Уже перевірили всі електронні заяви вступників на спеціальність «Медицина», таких надійшло 2239. Сьогодні перевіряють подані на бюджетну форму зі спеціальностей «Стоматологія» і «Педіатрія» та на всі контрактні спеціальності. Обсяг потужний, усі працюють, не рахуючись із часом.

А 29 липня вступні випробування складатимуть молодші спеціалісти, які вступають на другий курс денної форми навчання, та бакалаври, які продовжать здобувати освіту в магістратурі.

 

26.07.2017

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| en | fr | es | hi | ar
Created by DIAMIR