Українською
English
Français
Español
हिन्दी
اللغة العربية
У Єдиній базі – понад п’ять тисяч заяв вступників в ЗДМУ

У Єдиній базі – понад п’ять тисяч заяв вступників в ЗДМУ

На ранок поточного дня у ЄДЕБО було зареєстровано 5305 заяв претендентів вступити на навчання в Запорізький державний медичний університет. Близько 4,5 тисячі з них допущено до участі в конкурсі. Такі дані оприлюднила відповідальний секретар приймальної комісії вишу, доцент Віра Одинцова.

«Сьогодні завершуємо приймати документи від молодших спеціалістів, які вступають на денну форму навчання на другий курс за спеціальностями – «Медицина», «Стоматологія», «Фармація», «Лабораторна діагностика» та бакалаврів, які вступають в магістратуру за фахом «Лабораторна діагностика», - зазначила Віра Миколаївна. – Вчора, у неділю, ми зняли з ЄДЕБО вісімдесят дев’ять заяв, зранку сьогодні ще сто тридцять п’ять. Нагадуємо, що останній день подання електронних заяв – двадцять шосте липня до вісімнадцятої години вечора. А завтра, двадцять п’ятого, є остання можливість зареєструвати власний електронний кабінет».

Віра Миколаївна зазначила, що й цими, останніми днями й без того напруженої пори подання документів вступниками, не обійшлося без прикрих несподіванок.  Лише 21 липня з МОН  надійшло роз’яснення  стосовно сільського коефіцієнта.  «З’ясувалося, що можемо приймати заяви, незалежно від часу реєстрації  вступника в сільській місцевості. Тоді як попередньою умовою термін реєстрації мав становити не менше року, - зазначила відповідальний секретар приймальної комісії. -  У цьому випадку ми ще раз мали переглянути вже опрацьовані раніше понад три тисячі заяв абітурієнтів, щоб розібратися з цим коефіцієнтом і правильно надати статус допущених до участі в конкурсі. Зараз, незалежно від терміну реєстрації, головною вимогою до присвоєння сільського коефіцієнту є надання вступником довідки чітко за формою, встановленою міністерством».

До вступних випробувань та результатів конкурсу залишилося зовсім небагато часу. Зосередимось на бажанні якнайкращих результатів!

 

24.07.2017

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| en | fr | es | hi | ar
Created by DIAMIR