Українською
English
Français
Español
हिन्दी
اللغة العربية
Студенти ЗДМУ кращі серед команд з надання екстреної медичної допомоги.

Студенти ЗДМУ кращі серед команд з надання екстреної медичної допомоги.

15-16 червня 2017 року у Запорізькому державному медичному університеті проходила науково-практична конференція «Сучасні аспекти надання екстреної медичної допомоги» та  Міжобласний чемпіонат команд з надання екстреної медичної допомоги.
 
Під час конференції фахівці провели майстер-класи із надання екстреної медичної допомоги  при різноманітних критичних станах. 
 
У змаганнях з надання екстреної медичної допомоги взяли участь 12 команд,  з них чотири команди з  Запорізької станції екстреної (швидкої) медичної допомоги,  дві команди з Мелітопольської  станції екстреної (швидкої) медичної допомоги, гості з Полтави, Херсона, Нікополя, а також студентські команди з ЗДМУ та НМУ ім. О.О. Богомольця і команда з Запорізької обласної дитячої лікарні. 
 
Запорізький державний медичний університет був представлений  командою студентів 6 курсу першого та другого медичних факультетів: Баценко Є.Г., Мудревський Я.П., Шестаков М.В. Наша команда набрала максимальну кількість балів і посіла перше місце у загальному рейтингу команд! 
 
Олег Льовкін,
асистент кафедри медицини катастроф та військової медицини 
 
19.06.2017

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| en | fr | es | hi | ar
Created by DIAMIR