Українською
English
Français
Español
हिन्दी
اللغة العربية
Студенти наводили лад у  балці Алюмінієвій

Студенти наводили лад у балці Алюмінієвій

Сьогодні зранку кипіла робота на території балки Алюмінієвої, прилеглій до ЗДМУ. Студенти університету влаштували живий ланцюжок повз стежку, котра веде до житлового мікрорайону, збираючи гілля, хмиз, усілякий непотріб, котрий захаращував доріжку. Вантажили все це на причепи, відтак його вивозили тракторами.

«Такий суботник назрів давно, його ініціювала Студентська рада університету за підтримки ректорату, - прокоментував подію заступник голови профкому ЗДМУ Сергій Куліш. – Цією територією ходять на заняття студенти, працівники -  на роботу. Роками її ніхто не прибирав, насадження здичавіли, багато хмизу. Разом з молодіжною Радою міськвиконкому звернулися до міського голови за сприянням, отримали його у вигляді техніки «Зеленгоспу»: нам виділили два трактори з причепами і кран-стрілу. Сьогодні тут працюють двісті студентів, це третьокурсники першого фармацевтичного факультету, а також другокурсники медичного. На зміну їм прийдуть майбутні педіатри. Справа хороша, одним суботником не обійтися, роботи багато, тому будемо вважати це початком, а згодом продовжуватимемо очищати балку, яка є чудовим природним середовищем. Поряд з нашими студентами трудиться молодь  комбінату «Запоріжсталь».

«Так, у свій позаробочий час прийшло сюди попрацювати зо два десятки наших молодих робітників, - додав голова молодіжної Ради  Запоріжжя Сергій Ільченко. – Молодіжна Рада міськвиконкому завжди підтримує хороші студентські ініціативи, ми давно тісно співпрацюємо з медичним університетом, дружимо і приходимо, як треба, на допомогу. Майбутні медики роблять багато хороших справ для міста.  Разом упроваджуємо в дію проекти, котрі стосуються екології, збереження довкілля. Молодь, об’єднавши зусилля для таких акцій, яка  сьогодні відбувається тут, здатна зробити наше місто кращим».

«Коли я був студентом, ми висадили у цій балці каштани, інші дерева, планувалося зробити її молодіжним парком, - згадує ректор ЗДМУ професор Юрій Колесник. – Настав час розчистити ці хащі і зробити так само красиво, як і на території ЗДМУ. Університет закупив захисні рукавиці, мішки для сміття, а місто нам допомогло технікою. Одним суботником не обійдеться, ми продовжимо прибирати у балці і далі». 

 

19.05.2017

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| en | fr | es | hi | ar
Created by DIAMIR