Українською
English
Français
Español
हिन्दी
اللغة العربية

Кафедри університету створюють власні сайти

Потужний розвиток технічних можливостей ЗДМУ спонукає навчальні підрозділи університету до творчого пошуку, зокрема, використання методів комунікативного спілкування, поширення важливої інформації через власні сайти -  оновлюючи створені раніше та народжені зараз. Крім  обов’язкової довідкової частини (інформація про співробітників, розклад занять, новинні блоки), кожна кафедра має можливість розмістити все, що  сприятиме навчальному  процесу. Навіч  здорова  змагальність – чий сайт цікавіший і змістовніший. Чудова тенденція! 

Кафедра токсикологічної та неорганічної хімії  до створення свого сайту підійшла креативно. На головній сторінці http://www.toxchem.zp.ua  розповідають про основні наукові здобутки свого колективу і запрошують у 3D-тур усіма кабінетами, лабораторіями і навчальними аудиторіями кафедри, знайомлять зі співробітниками, оснащенням і приладами.

Для студентів підготували цілу електронну бібліотеку підручників, посібників, методичних рекомендацій не лише з різних розділів хімії, а й з охорони праці, патентознавства, історії фармацевтики, медицини та косметології, етики та деонтології. Всі матеріали можна завантажити, крім цього, за кожним розділом створена база тестів, і студенти можуть відразу протестуватися через сайт. Більше того, через сайт студенти можуть відпрацювати пропущені занняття, для цього створена спеціальна форма, яка вимагає від студента, після реєстрації, завантажити відповідні супровідні документи, а сформований запит надійде до викладача, котрий перевірить правильність відпрацювання. 

Днями колектив кафедри біологічної хімії представив на загал університетській спільноті своє інтелектуальне надбання  - створений власними силами сайт http://biochem.zsmu.zp.ua. Ресурс вибудований  струнко й чітко. Він розрахований як на зацікавлення самих працівників кафедри, так і на студентів, таким чином слугує як новинний, й разом з тим - навчальний. Інформація подається актуально й дохідливо.

Цікавий допоміжний матеріал знайдуть на сайті студенти, зокрема, які готуються складати «Крок 1.Фармація».  Студентам пропонується завантажити підручники з кафедрального сайту, а також пройти навчальне тестування. Крім того, співробітники кафедри знімають на відео лабораторні роботи, коментуючи і пояснюючи кожен важливий нюанс їх проведення. Сайт створений трьома мовами і має великий резерв для наповнення і розвитку.

Генераторами ідеї, як і належить керівникам, котрі працюють в унісон з вимогами часу, виступили завідувачі кафедр, доктор хімічних наук, професор  Катерина Александрова та доктор хімічних наук, професор Олександр Панасенко. Втілили задуми, наповнивши кафедральні сайти цікавим  контентом, кандидат фармацевтичних наук, доцент Роман Щербина та кандидат фармацевтичних наук, доцент Олександр Шкода.

Прикметно, що на кожному з кафедральних сайтів є фотогалереї, де представлені будні колективів у розмаїтті ілюстрацій.

Досвід цих кафедр, а також кафедри фізколоїдної хімії, яка ще рік тому презентувала свій сайт http://physcollchem.zp.ua, ймовірно, надихне й інші підрозділи до створення власних сайтів. Адже це, окрім престижності, стимулює і сам науковий та навчальний  процес – перш, ніж розповісти, потрібно зробити.

До того ж, є необмежена можливість презентувати свою діяльність якомога ширшому колу науковців, обмінюватися досвідом, подавати на цих  платформах цікаву  корисну інформацію студентам, молодим вченим. Та й просто пишатися: «А от у нас на сайті…»

Успіху, колеги!

18.05.2017

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| en | fr | es | hi | ar
Created by DIAMIR