Українською
English
Français
Español
हिन्दी
اللغة العربية
Розпочався міський проект «Битва університетів»: побажаймо нам успіху!

Розпочався міський проект «Битва університетів»: побажаймо нам успіху!

За ініціативи міської влади у  Запоріжжі стартував проект «Битва університетів». За право отримати титул кращого університету впродовж піврічного терміну  змагатимуться студенти з шести вищих навчальних закладів міста.

Під час проекту  учасники «битви» демонструватимуть зразки  інтелектуального вишколу, вокальні й танцювальні здібності. Разом з тим, у «Битві університетів» студенти доведуть, що складовими їхнього повсякденного  життя є  спорт,  активна громадська робота,  участь у  міських заходах. І, звичайно, як же  прожити молоді без іскрометного гумору!

«Битва університетів» складається з восьми етапів, кожен з яких відбуватиметься  по черзі у вишах  Запоріжжя. Наприклад, передбачається  чемпіонат з гри «Що? Де? Коли?» серед студентської молоді; конкурс художньої студентської самодіяльності «Студентська весна»; турніри КВК; розважальна гра « Хто зверху?». Уже відомо, що ЗДМУ прийматиме  чемпіонат з міні-футболу. А ще в перспективі - конкурс «Флешмоб» та  конкурс відео-роликів «Мій університет».

Першим етапом став конкурс художньої студентської самодіяльності «Студентська весна», який відбувся в актовій залі ЗНТУ. У церемонії відкриття проекту  від Запорізького державного медичного університету  взяла участь проректор з науково-педагогічної та навчальної роботи Світлана Андріївна Моргунцова.

Уже з перших хвилин сценічного поєдинку всім стало зрозуміло, що студенти кожного університету налаштовані лише на перемогу. Представники ЗДМУ, які демонстрували свої танцювальні та вокальні таланти, показали такий   високий рівень виконавської майстерності, що   їхні  виступи викликали неймовірний  шквал емоцій та оплесків глядачів та журі. Особливо пристрасно вітали  іноземних студентів з Індії, які підкорили залу запальними танцями. 


 

16.05.2017

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| en | fr | es | hi | ar
Created by DIAMIR