Українською
English
Français
Español
हिन्दी
اللغة العربية

Вітаємо авторський колектив вчених ЗДМУ із Премією Кабміну!

Вітаємо  авторський  колектив вчених ЗДМУ  із  Премією Кабміну!

Приємна і радісна новина надійшла в Запорізький державний медичний університет: розпорядженням Кабінету Міністрів України від 11 травня поточного року авторському колективу роботи «Створення та впровадження у виробництво лікарських засобів на основі Тіотриазоліну для лікування серцево-судинних та офтальмологічних захворювань і підвищення імунітету організму» у складі – Ігоря Бєленічева, Тараса Вінниченка, Олександра Волошка, Дениса Гарцилова, Юрія Колесника, Людмили Кучеренко, Івана Мазура, Ірини Олійник, Володимира Семиноженка, Валентина Чебанова присуджено у 2017 році Премію Кабінету Міністрів України за розроблення і впровадження інноваційних технологій.

Лист з таким повідомленням надійшов на адресу ректора ЗДМУ, професора Юрія Колесника з Міністерства освіти і науки України.  Вручення дипломів лауреатам премії відбудеться на урочистостях з нагоди відзначення Дня науки.

Така висока відзнака роботи вчених ЗДМУ  на державному рівні  цілком заслужена - університет по праву пишається досягненнями хіміків-фармацевтів, котрі дали життя цілому ряду препаратів, якими послуговуються в лікуванні людей лікарі-практики. Зараз, коли  на часі державна програма імпортозаміщення, особливої ваги набуває  розвиток фармації, зокрема,   створення вітчизняних таблетованих лікарських  засобів. Процес цей дуже копіткий  і довготривалий, він потребує не тільки знань і вмінь науковця, але й сучасного якісного обладнання. Керівництво навчального закладу не шкодує коштів, щоб розвивати матеріальну базу  і удосконалювати науковий пошук.   Зокрема, на кафедрі фармацевтичної хімії ЗДМУ створено«Лабораторію зі стандартизації та технології лікарських засобів», оснащену найсучаснішим надійним обладнанням та високоякісними лабораторними меблями. Все це дає змогуспівробітникам кафедри проводити наукові дослідження зі створення оригінальних лікарських засобів та фіксованих комбінацій лікарських препаратів із вже відомими діючими речовинами. Завдяки такому оснащенню лабораторії, яке оновлюється щороку і  вельми великим коштом, співробітники кафедри мають змогу проводити повномасштабні фармако-технологічні випробування.

Вітаємо науковців з високою урядовою відзнакою! Зичимо нових здобутків в ім’я розквіту України!

15.05.2017

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| en | fr | es | hi | ar
Created by DIAMIR