Українською
English
Français
Español
हिन्दी
اللغة العربية

День відкритих дверей у ЗДМУ

День відкритих дверей у ЗДМУ
Традиційно День відкритих дверей у ЗДМУ користується популярністю абітурієнтів та їх батьків. Не зважаючи на те, що вся необхідна інформація щодо вступу, термінів вступної кампанії, умов прийому та інше є на офіційному сайті університету, майбутнім вступникам важливо поспілкуватися безпосередньо з  ректоратом ЗДМУ, членами приймальної комісії, почути відповіді на питання, що їх хвилюють . А батькам – ще й побачити, в яких умовах будуть вчитись їх діти (звісно, за умови, якщо подолають конкурсний бар’єр, а він, також традиційно, дуже високий).
 
Цього року ознайомитися з університетом напередодні вступної кампанії прийшли понад 600 осіб, і не лише випускники запорізьких міських шкіл, але й з районів, та навіть сусідніх областей
 
На зустрічі з абітурієнтами ректор ЗДМУ, професор Юрій Колесник представив членів ректорату, деканів, професорів, приймальну комісію, голів предметних екзаменаційних комісій,  ознайомив з особливостями цьогорічної вступної кампанії, можливостями університету, відповів на численні запитання. Прикметно, що більшість запитань стосувалися не умов прийому, а умов навчання – це свідчить, що більшість присутніх на зустрічі вже визначилися з пріоритетністю при виборі вищого навчального закладу.
 
Кожен учасник заходу отримав інформаційні комплекти: буклети з інформацією про ЗДМУ, правила  прийому і зразки тестових завдань. А всі бажаючі могли зробити пам’ятні фото у спеціально обладнаній оригінальній фотозоні – про це подбала Студентська рада ЗДМУ: студенти виготовили банер та стилізовану рамку Instagram.  До речі, Студентська рада ще й виготовила чудові презентаційні ролики про університет, сценаристами, операторами, монтажерами були самі студенти. Переглянути їх можна на yuotube-каналі Студентської ради
 
Після зустрічі абітурієнти побували на екскурсії в  Музеї анатомії та на кафедрах токсикологічної хімії, технології ліків, фармакогнозії.
 
 
13.05.2017

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| en | fr | es | hi | ar
Created by DIAMIR