Українською
English
Français
Español
हिन्दी
اللغة العربية

Третій Хортицький стоматологічний форум

У Запоріжжі, в головному корпусі ЗДМУ,  27 – 29 квітня відбудеться Третій Хортицький стоматологічний форум. Його організаторами виступають – Запорізький державний медичний університет, Асоціація стоматологів України, Навчальний центр «Дентал – Маестро», Асоціація імплантологів України, Запорізький клуб стоматологів.

Основні питання, котрі розглядатимуть учасники, стосуватимуться – складових повноцінної реабілітації пацієнта; функціональної ортопедичної реабілітації пацієнта з використанням дентальних імплантатів; естетичних вимог на сучасному етапі розвитку стоматології; клінічних вимог реабілітації пацієнта з вродженою аномалією щелепно – лицьової ділянки та інші.

У рамках форуму відбудеться Всеукраїнська науково – практична конференція на тему – «Функція і естетика щелепно – лицьової  ділянки», а також симпозіум молодих вчених і практикуючих лікарів, семінари, майстер – класи. Під час конгресу працюватиме національна виставка «МЕДВІН. Стоматологія».

21.04.2017

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| en | fr | es | hi | ar
Created by DIAMIR