Соціальний ролик ЗДМУ здобув визнання у Гомелі

Соціальний ролик ЗДМУ здобув визнання у Гомелі

Під промовистим  гаслом «Людина людині – світло!» 17 березня в Гомельському державному університеті імені Франциска Скорини відбувся  Міжнародний молодіжний фестиваль соціальної реклами «Свет добра». У ньому взяли участь студенти з вищих навчальних закладів Білорусі, Росії та України. Загалом було представлено понад 50 відео та близько 30 графічних робіт. Тематика творчих робіт: мирне небо, батьки і діти, добро без кордонів, моя майбутня професія, світ, в якому я живу та інші.

Оргкомітет конкурсу кілька тижнів розглядав всі подані заявки та конкурсні роботи, щоб відібрати кращих для участі у  фіналі фестивалю. На попередньому етапі конкурсу компетентне журі відібрало 15 відеороликів і 10 плакатів у фінішний етап конкурсу. Приємним фактом стало те, що у фінал увійшла робота й студентів Запорізького державного медичного університету.

ЗДМУ представляла команда студентів першого медичного факультету, а саме - Дмитро  Тимофіїв  та Максим Усатенко під керівництвом викладача кафедри іноземних мов Юлії Скрипник. Створений ними відеоролик «Сonsumorali is inserviendo - Lightning the Way for Other, I burn down Myself» здобув перемогу в номінації «Дружба народів». Студeнти  ЗДМУ  отримали  диплом та сертифікати учасників. Радість від високої оцінки виконаної роботи розділили студенти, які брали участь у створенні відеоролика -Єгор Мартиновський, Андрій Бенюх, Ілля Семенов, Марина Малихіна та Світлана Янко.

Кафедра іноземних мов ЗДМУ, а також студенти, які брали участь у фестивалі, висловлюють вдячність керівництву ГГУ імені Франциска Скорини, та зокрeма, факультету іноземних мов цього вишу, а також волонтерам університету – Світлані Пузеєвій, Владиславу Висоцькому, Ірині Кузнєцовій і Павлу Вуккерту за запрошення на фестиваль і блискучу організацію такого цікавого масштабного заходу.

 

22.03.2017

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| en | fr | es | hi | ar