Українською
English
Français
Español
हिन्दी
اللغة العربية
Весняна спартакіада між гуртожитками ЗДМУ

Весняна спартакіада між гуртожитками ЗДМУ

Справжнім весняним спортивним святом стала  спартакіада між гуртожитками університету, яка зібрала понад 120 учасників і велику кількість пристрасних вболівальників.

Цю подію коментує викладач кафедри фізичної реабілітації, спортивної медицини, фізичного виховання і здоров’я ЗДМУ, тренер команди з волейболу, заступник голови спортивного клубу «Медик» Михайло Олійник.

«Спартакіада ця ювілейна,п’ятдесята - підкреслив Михайло Олександрович, - вона відбувається щороку навесні і завжди на піднесенні. Гуртожитки виставляють свої кращі сили, підтримують їх. Цього разу змагалися з волейболу, баскетболу, настільного тенісу, армреслінгу, шашок. Участь в поєдинках брали мешканці  першого, другого, третього, п’ятого  гуртожитків, а також гуртожитку по вулиці Добролюбова. Окрім того, дві команди сформували іноземні студенти – з Індії та Узбекистану.
Пристрасті кипіли на волейбольному майданчику – в результаті перше місце вибороли студенти з помешкання на Добролюбова, друге – команда третього гуртожитку, третє здобули індійські студенти, котрі проживають в першому гуртожитку, а четверте дісталося команді студентів з Узбекистану, які мешкають в гуртожитку №2.

У змаганнях з баскетболу кращою була команда п’ятого гуртожитку, головним чином завдяки  високому класу гри, яку продемонстрували члени збірної команди університету з цього виду спорту : Ігор Губський, Артем Вовк, Денис Смик, Тимур Драганов.

Гру в шашки в гуртожитках теж полюбляють, особливо в  п’ятому й третьому , у такій послідовності й виграли команди шашистів , а третє місце дісталося представникам студентства, яке проживає у місті. Кращими в цьому виді змагань стали Анна Губанова і Максим Репка.»


Михайло Олійник зазначив також, що  переможців з усіх видів змагань знайдуть заслужені відзнаки, їх вручать на великому спортивному святі університету, яке відбудеться у квітні. А зараз, з настанням погожих весняних днів, оживає і спортивне життя в ЗДМУ. Щоб подбати про відмінну фізичну форму, у навчальному закладі є всі умови, було б лишень бажання. Спорт додасть наснаги для хорошого навчання, допоможе розумно розпорядитися часом. А комусь усміхнеться й коханням. Така вона пора,спортивно -  весняна…

17.03.2017

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| en | fr | es | hi | ar
Created by DIAMIR