Українською
English
Français
Español
हिन्दी
اللغة العربية
В обласному проекті «Я – Українка» студентки ЗДМУ були найкращими!

В обласному проекті «Я – Українка» студентки ЗДМУ були найкращими!

Відбувся обласний конкурс патріотичного спрямування для студентської молоді «Я – Українка», де упевнену перемогу здобули студентки ЗДМУ: Настя Косинська посіла місце «віце - міс Українка», а Катя Пак отримала титул «Міс Талант». Вітаємо наших розумниць, красунь, патріоток!

Увечері 14 березня у палаці  культури «Орбіта» голці впасти було ніде. Тут проходив фінальний тур  красивого молодіжного змагання: п’ятий рік поспіль обласний центр патріотичного виховання молоді, за підтримки Управління молоді, фізичної культури та спорту облдержадміністрації, організував обласний конкурс патріотичного спрямування «Я - Українка».

Цей творчий молодіжний проект об’єднав вродливих, розумних і патріотично налаштованих  студенток з різних вишів Запорізької області, щоб повною мірою розкрити  кращі риси української жінки: красу, розум, талант, грацію, вроду, любов до рідної землі.
Протягом п’яти конкурсних днів дівчата брали участь у майстер-класах та тренінгах, разом із волонтерами наліпили вареників для військовослужбовців та подарували концертну программу бійцям військової частини.

У фіналі конкурсу учасниці представили візитівку «Жива традиція», взяли участь у дефіле «Жіноча врода - багатствоУкраїни», демонстрували власні таланти та фотообрази на тему «100 річчя української революції».

Родзинкою заходу став флешмоб, присвячений українським добровольцями, та вихід конкурсанток у вечірніх сукнях разом з військовослужбовцями – учасниками антитерористичної операції.

…У святково прибраній залі лунають українські пісні, вболівальники та глядачі займають свої місця, усі погляди звернені  на головне місце події –  сцену.
Під звуки фанфар на сцену ніби випливли дівчата -  красуні, серед яких ми відразу впізнали наших найгарніших україночок -  Катю Пак, студентку третього курсу першого медичного факультету і Настю Косинську, студентку другого курсу третього медичного факультету.

Шлях до фіналу у наших дівчат був досить напруженим і тернистим. Потрібно було пройти три тури, щоб, нарешті, вийти на сцену у  фіналі. На другому етапі із 35 учасниць боротьбу продовжили вже 29 дівчат. А попереду було найважче: через перемогу в п’яти конкурсах потрапити у півфінал. За відео-презентацію «Моя професія – майбутнє України», участь в інтелектуальному змаганні, конкурсі «Таланти твої, Україно!», відеофільми «Українські традиції» Катя і Настя отримали дуже високі бали. Окрім конкурсів, дівчата виступали ще й у військових частинах, зустрічалися з вихованцями школи-інтернату №7, готували вареники для бійців АТО, проводили флешмоби, грали у волейбол та відвідували різноманітні майстер-класи.
І все це не завадило студенткам відвідувати заняття та отримувати  хороші оцінки. Білий халат личить обом не гірше від концертних вечірніх суконь!

Якось, посеред змагань, вони зізналися, що дуже втомлюються. Але на пропозицію залишити конкурс  Настя і Катя рішуче заявили: «Я - Українка! Гарна, вродлива, Рідною землею завжди щаслива… Я – Українка! Щира, відверта, Трохи спесива, де в чому вперта…» А далі можна не коментувати: дівчата пройшли у півфінал, відтак впевнено – у  фінал. У конкурсі-візитівці «Жива традиція» та у конкурсі вечірньої сукні «Жіноча врода – багатство України» наші студентки були яскравим уособленням вроди і жіночності. Під шквал оплесків  Катя і Настя ще раз продемонстрували свої творчі здібності, любов до рідної землі, віру в себе і віру в перемогу, і над собою теж. Чарівний голос Каті Пак хвилююче торкнувся  серця кожного присутнього в залі, навіть члени журі вигукували «Браво». Коли танцювала  Настя  Косинська, багато хто в залі підтанцьовував разом з нею на місцях. Наші дівчата -  молодці! Тож і нагороди вони отримали заслужено.
Коли оголосили  результати конкурсу, найдужче раділи  наші вболівальники, палко вітали з перемогою друзів.  Тримали гасла, плакати на підтримку дівчат, яскраві різнокольорові кульки, квіти і навіть співали  пісень.

Уклінно дякуємо всім за таку підтримку, за єдність у спільній справі, за чудові хвилини всеохоплючої радості.
Велика подяка  за підтримку, допомогу і віру в нас колективу нашого університету, особисто  ректору, професору Юрію Михайловичу Колеснику, профспілковому  комітету і його голові, професору  Олександру Івановичу Панасенку, Студентській раді, яку очолює Георгій Підлужний.
Упевнені, попереду у нас іще не одна перемога. Адже ЗДМУ – найкращий!
                            Людмила Богуславська,
                            старший викладач кафедри мовної підготовки

 

16.03.2017

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| en | fr | es | hi | ar
Created by DIAMIR