Обмін досвідом і нові контакти

Обмін досвідом і нові контакти

Наприкінці лютого група співробітників Запорізького державного медичного університету  з метою розвитку міжнародних взаємовідносин у галузі освіти та в рамках угоди про співпрацю між університетами відвідала Вроцлавський медичний університет. 
 
Під час візиту відбулися зустрічі з проректорами польського університету-партнера -  професором Яцеком Шепетовським та професором Пьотрем Дзєнгєлєм. Корисними були робочі зустрічі у деканаті лікувального факультету, навчальному відділі, відділі по роботі зі студентами, методичному відділі, на фармацевтичному факультеті, у видавництві, відділі маркетингу. 
 
Досягнуто домовленості про включення до каталогу бібліотеки Вроцлавського медичного університету наукових видань Запорізького медичного університету і подальше поглиблення співпраці.
 
Приязне ставлення польських колег, відкритість і доброзичливість сприяли обміну досвідом з запровадження новітніх  інформаційних технологій в освітній процес та в організацію навчання на усіх етапах і були корисними для обох сторін.  
 
2.03.2017

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| en | fr | es | hi | ar