02.12.2010 р. відбулося засідання Центральної методичної ради ЗДМУ

За підсумками діяльності Центрального методичного кабінету МОЗ України Запорізький державний медичний університет посів перше місце впродовж 2009 р.за кількістю виданих підручників, навчальних і навчально-методичних посібників на паперових носіях серед медичних ВУЗів України, видавши 12 підручників, 146 навчальних і навчально-методичних посібників.

Розширене засідання Вченої ради ЗДМУ

16  листопада 2010 р. о 14.00 в аудиторії № 4  відбулося розширене засідання Вченої ради ЗДМУ

Свято «День студента» в ЗДМУ

16 листопада 2010 р. з нагоди міжнародного дня студента в стінах ЗДМУ було оголошено результати конкурсу «Студент року - 2010» за 8 номінаціями

Конкурс "Студент року 2010"

Згідно наказу №271 від 26.10.2010 у Запорізькому Державному медичному універсітеті проводится конкурс "Студент року 2010".

Проблемні питання сучасної педіатрії в безперервній освіті лікаря. Доказова педіатрія в сучасній охороні здоров’я

23 жовтня 2010 р. на базі ЗДМУ відбувся регіональний науко- во-практичний семінар «Проблем- ні питання сучасної педіатрії в безперервній освіті лікаря. Дока- зова педіатрія в сучасній охороні здоров’я», присвячений лікуваль- ним та профілактичним аспектам дитячої гастроентерології та внутріціології.

Всеукраїнська науково-практична конференція з міжнародною участю «Університетська клініка в Україні: реалії та перспективи» (21-22 жовтня 2010 р.)

21-22 жовтня на базі Запорізького державного медичного університету відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція «Університетська клініка в Україні: реалії та перспективи». В її роботі взяли участь представники 15 ВМНЗ України.

Випуск слухачів на кафедрі охорони здоров’я, соціальної медицини та лікарсько-трудової експертизи

19 жовтня 2010 р. на кафедрі охорони здоров’я, соціальної медицини та лікарсько-трудової експертизи ЗДМУ відбулася урочиста подія

Міжнародна науково-практична конференція “Тіотриазолін і його композиційні лікарські препарати: досягнення та перспективи"

30 вересня – 1 жовтня 2010 року на базі ЗДМУ відбулась Міжнародна науково-практична  конференція “Тіотриазолін і його композиційні лікарські препарати: досягнення та перспективи”