Інформація про стан підготовки структурних підрозділів Запорізького державного медичного університету

до ліцензування продовження надання освітніх послуг
з підготовки іноземних громадян до вступу у вищі навчальні заклади, підготовки іноземних громадян за акредитованими спеціальностями

День відкритих дверей

11 грудня, в Запорізькому Державному медичному університеті, відбувся день відкритих дверей.

До уваги викладачів і студентів!

Розпочалася підготовка до проведення Всеукраїнської студентської олімпіади.

02.12.2010 р. відбулося засідання Центральної методичної ради ЗДМУ

За підсумками діяльності Центрального методичного кабінету МОЗ України Запорізький державний медичний університет посів перше місце впродовж 2009 р.за кількістю виданих підручників, навчальних і навчально-методичних посібників на паперових носіях серед медичних ВУЗів України, видавши 12 підручників, 146 навчальних і навчально-методичних посібників.

Розширене засідання Вченої ради ЗДМУ

16  листопада 2010 р. о 14.00 в аудиторії № 4  відбулося розширене засідання Вченої ради ЗДМУ