Випуск слухачів на кафедрі охорони здоров’я, соціальної медицини та лікарсько-трудової експертизи

19 жовтня 2010 р. на кафедрі охорони здоров’я, соціальної медицини та лікарсько-трудової експертизи ЗДМУ відбулася урочиста подія

Міжнародна науково-практична конференція “Тіотриазолін і його композиційні лікарські препарати: досягнення та перспективи"

30 вересня – 1 жовтня 2010 року на базі ЗДМУ відбулась Міжнародна науково-практична  конференція “Тіотриазолін і його композиційні лікарські препарати: досягнення та перспективи”

Урочисте зібрання, присвячене Всеукраїнському дню працівників фармацевтичної галузі

10 вересня у актовій залі Запорізького державного медичного універсітету, відбулись урочисті заходи с нагоди Всеукраїнського дня фармацевтичної галузі.

Привітання Міністра охорони здоров'я

Шановні першокурсники,
викладачі та студенти вищих медичних та фармацевтичних  навчальних закладів України!
Щиро вітаю Вас із прекрасним та хвилюючим святом - Днем знань та початком нового навчального року.

Розширена конференція трудового колективу ЗДМУ

2 вересня 2010 р. о 14-00 в актовому залі ЗДМУ відбулась розширена конференція трудового колективу.

31.08.2010 р. в ЗДМУ – урочисті заходи з нагоди «Дня знань»

• 9-00 урочисте посвячення в студенти (площа біля 2-го навчального копусу)
• 11-00 - зустріч студентів 1 курсу з ректором університету (актова зала)
• 12-00 - актова лекція професора Боярської Л.М. (актова зала)

Заходи щодо поліпшення матеріальної бази університету.

Протягом поточного року в ЗДМУ проведені ремонтні роботи на суму понад 3 млн. 100 тис. гривень

До уваги студентів заочної форми навчання, зарахованих в 2010 році

Установочна сесія відбудеться 11 вересня з 8-00 по 14-00.

Виробнича практика II курсу медичних факультетів за спеціальностями «лікувальна справа» та «педіатрія»

307 студентів II курсу медичних факультетів за спеціальностями «лікувальна справа» та «педіатрія» проходили виробничу практику догляд за хворими в період з 16.06.2010 р. по 30.06.2010 р.