На лекцію – з котом!

Наші студенти діляться фотографіями, як вони організовують своє навчання: використовують усі можливі гаджети, але й про книги, ручки та зошити не забувають. А дехто залучає до навчального процесу пухнасті «гаджети» - за звичайних умов про таке навіть подумати було б дивно. У цьому і є певні переваги дистанційного навчання –з будь-якого пристрою приєднатися до лекції чи практичного заняття у комфортних домашніх умовах.

30.03.2020

Дистанційно навчаємо, перевіряємо, оцінюємо

Вебінар на тему: "Положення про порядок проведення за дистанційною формою практичного заняття на кафедрах ЗДМУ та формат звітності активності студентів для деканату", організований кафедрою медичної та фармацевтичної інформатики і новітніх технологій,  зібрав найбільшу аудиторію з початку переведення навчального процесу в дистанційний формат – онлайн підключилися 207 представників кафедр, деканатів, ректорату.

27.03.2020

Оцінювання знань студентів під час дистанційного навчання

Цьому питанню було присвячене засідання ректорату Запорізького державного медичного університету під головуванням ректора ЗДМУ професора Юрія Колесника.    26.03.2020

До уваги студентів заочної форми навчання

У зв’язку з карантином додатково до навчальних матеріалів, розміщених для самостійного вивчення в програмі «Teams», вам будуть прочитані онлайн-лекції за основними розділами дисциплін. Графіки лекції наведені у в сервісі Teams.

Телемедицина для населення

Отримайте медичну консультацію дистанційно: Університетська клініка Запорізького державного медичного університету подбала про пацієнтів і запровадила онлайн-консультації терапевта, уролога, кардіолога, ендокринолога, невропатолога, психотерапевта.    25.03.2020

МОЗ України шукає волонтерів-медиків

Міністерство охорони здоров'я України для надання допомоги закладам охорони здоров'я, що будуть надавати медичну допомогу хворим на COVID-19, звертається до студентів-медиків, лікарів-інтернів та лікарів, що не працюють.

Дистанційне навчання для викладачів-модераторів

Кафедра медичної та фармацевтичної інформатики і новітніх технологій організувала сьогодні для усіх кафедр черговий вебінар на тему «Організація практичної роботи студентів у дистанційному форматі на базі сервісів MS Teams». Модерував вебінар, до якого приєдналися 122 слухачі,  завідувач кафедри професор Олексій Рижов.

Дистанційне навчання. Тиждень другий

Оплески після завершення цікавої лекції часто лунають в аудиторіях Запорізького державного медичного університету. А якщо лекція онлайн? Тоді й оплески віртуальні – сьогодні їх «отримала» завідувач кафедри офтальмології професор Наталія Завгородня. Але й для інших лекторів впродовж минулого тижня студенти не скупилися на подяки і веселі смайлики.   23.03.2020

Подарунок від небайдужих людей

100 літрів антисептичного засобу для дезинфекції рук подарувала сьогодні Запоріжькому державному медичному університету фірма «Запоріжавтопобутхім». Подарунок дуже доречний, адже в усіх гуртожитках та корпусах університету встановлені санітайзери для гігієнічної обробки рук і потреба у відповідних засобах дуже велика.

23.03.2020

Дистанційне навчання - перші підсумки

Підсумки першого тижня навчання онлайн у Запорізькому державному медичному університеті сьогодні обговорювали на вебінарі, організованому для кафедр університету колективом кафедри медичної і фармацевтичної інформатики та новітніх технологій, і на засіданні ректорату ЗДМУ.    20.03.2020